Rõõmuteade: abiellume! Kellele esimesena teada anda?

Kas sinu noormees laskus just ühele põlvele või poetas sõrmuse šampuseklaasi? Ehk mainis ta aga lihtsalt möödaminnes, et mis sa arvad, kui… Ükskõik mis viisil abieluettepanek tehtud – kui olete otsusele jõudnud, et tahate abielluda ja su südames pulbitseb juba vahva ootusärevus, siis pea hetkeks veel hoogu, enne kui midagi sotsiaalmeediasse postitad…

Peokoht: Andruse mahe- ja turismitalu ✓ Pulmahanke pulmategija

Kellest alustada?

Kui järele mõtlema hakata, siis ei olegi niisama lihtne otsustada, mis järjekorras ja keda teavitada, nii et keegi ei tunneks end kõrvale jäetuna. Kas helistada kõigepealt emale-isale või parimale sõbrannale? Keda sõpradest teavitada sotsiaalmeedias ja keda isiklikult? Mis järjekorras? Panime sulle kokku paar mõtet – leia endale sobiv viis!

Kõige tähtsam on kõige lähedasem

Kindlasti alusta inimestest, kes sulle kõige lähedasemad – olgu selleks siis ema-isa, vanaema-vanaisa või õde-vend. Kui teil on eelmistest kooseludest lapsi, siis ka nendega tuleks rääkida võimalikult varakult, enne kui keegi sugulastest või sõpradest neid selle üllatusega ehmatavad. Kui sinu kõige lähedasem inimene on sinu parim sõber või sõbranna ja perega on suhted pigem jahedad, siis sõidagi temale kõige esimesena külla – või haara telefonitoru!

#leivadühtekappi #bridetobe

Vali oma lemmik sotsiaalmeedia kanal, olgu selleks siis Facebook, Instagram või Snapchat, ja anna lumepallile hoog sisse. Võid kasutada pilti kihlasõrmusest või teha teist kahest väikese vahva videolõigu. Sealjuures on valik sinu, kas tahad oma häid sõpru üllatada läbi sotsiaalmeedia või pigem isiklikult. Mõelge koos, kas keegi võiks solvuda, kui saab kihlumisest teada läbi Facebooki – need ongi need inimesed, kellele pigem varem isiklikult teada anda.

Fotosessioon

Võite oma kihlumist tähistada väikese fotosessiooniga. Pilte saad hiljem soovi korral sotsiaalmeedia kihlumispostituses kasutada – või võid saata need näiteks vanematele sugulastele kirja teel. Teile jääb pealegi hulk vahvaid fotomälestusi!

Fotograaf: Caroline Sada ✓ Pulmahanke pulmategija

Mõrsjaviinad ja kosjakased

Soovi korral (ja kindlasti vaid juhul, kui see mõte meeldib ka sinu tulevasele) võib armsaks perekeskseks kihluspeoks kujuneda traditsiooniline pruudi käe palumine. Varuge väike kangema alkoholi või šampusepudel, magusakarp või tort, kohvi ja teed. Liigutav stseen on garanteeritud!

Mõni hetk on kohe väga, väga ilus…

Enne kõike seda aga: jätke endale eelkõige veidikene aega, et seda erilist õnnetunnet nautida. Leppige kokku, millal te kellele teada annate, aga seni nautige teie ühist saladust…


Janika on Pulmablogi kaasautor ja Pulmahanke tiimi hinnatud tekstivõlur. Tema eesmärgiks on kokku koguda kasulikke pulmanõuandeid ja meeliülendavat inspiratsiooni ning noorpaaridele soovitab ta eelkõige: „Ärge unustage, et ehkki pulmade korraldamine võib tunduda stressirohke ja väsitav, on see aeg siiski sama ainukordne kui pulmad ise ja jääb kauaks meelde. Leidke oma tee ja usaldage alati sisetunnet!“