Pulmatranspordi võimaluste ülevaade Eestis

Kui hing ihkab elu tähtsaimal päeval enamat kui sõbra liisinguauto koos valge antennilindiga, siis võimalusi on Eestis palju. Sobivaim neist sõltub kindlasti ka pulma kontseptsioonist – näiteks maalähedases küünipulmas on omal kohal pigem kammitud suksu, kui valge limusiin.

Pulmahange koondab läbi mitmekümne pulmatranspordi pakkuja üle 100 erineva võimaluse oma pulmasõit eriliseks muuta. Eraldi väljatoomist väärivad 6 erilisemat pulmasõiduki alajaotust.

Pulmakaless

Eestis on mitmeid võimalusi muinasjutuliseks hobuvankrisõiduks. Mõned mõisad pakuvad seda lisateenusena, teised ratsatalud jällegi on valmis üle Eesti oma hobused koos vankriga peopaika transportima.

Saksa Hobused ✓ Pulmahanke pulmategija

Vanaaegsed autod

Meie pulmaturul on tohutu valik korda tehtud vanu sõidukeid. Valik varieerub läikima löödud vanadest klassikutest kuni jõuliste ameeriklasteni välja.

2x LaitseRallyPark “Collection” ✓ Pulmahanke pulmategija

Suhtesepp ✓ Pulmahanke pulmategija

DRent ✓ Pulmahanke pulmategija

Hipibuss

Eestis on võimalik rentida vanaaegset Volkswageni hipibussi oma kogu autentsuses. Kui olete hingelt “veidi hipid”, siis see sõiduk on hea viis seda emotsiooni ka oma pulmapäevaga siduda.

Lõbus hipibuss ✓ Pulmahanke pulmategija

Rariteetne luksus

Kui uhked pikendatud kerega Mercedesed ja teised luksusklassi masinad külmaks jätavad, võiks kaaluda pulmasõiduks näiteks ülieksklusiivset superautot Rolls-Royce Ghost. Arvestades sadadesse tuhandetesse ulatuvat sõiduki hinnalipikut on see tõenäoliselt kalleim sõiduauto, milles eales olete istunud.

Monarch ✓ Pulmahanke pulmategija

Pulmavärvides Tesla

Siinkohal ei ole põhifenomeniks isegi see, et Tesla meeletu kiirendus toob garanteeritult naeratuse näole (kui mitte emotsioonist, siis inertsist), vaid pigem see, et Eestis saab rentida pulmasõiduks Teslat vastavalt pulmavärvile ja valikus on erivärvides nii tiibadena avanevate tagaustega Model X kui ka legendaarne Model S.


3x Tesla Rent ✓ Pulmahanke pulmategija

Ainulaadsed limusiinid

Kui hing ei taha rahulduda klassikalise Lincolni limusiiniga, siis saab rentida näiteks ka Hummer-limusiini (nii H1, H2, kui ka H3 on olemas limusiinidena). Arvestades selle masina suurust, saate seal näiteks teha veel viimase pulmavalsi proovi enne pulmasõidult naasmist.

Exclusive Rent ✓ Pulmahanke pulmategija

Retrobuss

Pulmakülaliste sõidutamiseks saab tellida ka erinevaid retrobusse või modernsemaid transfeerivõimalusi.

Timeless Ajatud Bussid ✓ Pulmahanke pulmategija

 

Hinnastamise eripärad

Arvestada tasuks, et kui tellida hobused kohale mõnest ratsatalust, lisandub ka tasu loomade transpordi korraldamise eest. Samuti algab juhiga sõidukite rentimisel tunnihinnaarvestus üldjuhul sõiduki garaažist – eriti vanaaegsete masinate puhul. Samas, need on kõik ainult detailid kuna pulmapäev on vaid üks kord elus, eksole! 🙂

Kõik nimetatud transpordivõimalused leiad Pulmahankest vähese vaevaga.


Martin on Pulmablogi kaasautor ja Pulmahanke asutaja. Tema eesmärk on muuta Pulmahanke abiga pulmakorraldus stressivabaks, lõbusaks ja kaasaegseks.