Inspiratsioonilaegas: pilkupüüdvad pulmakaared

Pulmakaar lisab vabas õhus toimuvale registreerimisele muinasjutulise tausta ja muudab jah-sõna ütlemise veelgi erilisemaks. Pulmakaare võid kaunistada päris- või kunstlilledega, siidist kanga või paeltega – fantaasial pole piire. Panime sulle inspiratsiooniks kokku väikese pulmakaarte galerii meie oma Eesti tegijatelt.

1. Muretult boheemlaslik

Puuoksad või puidust kaared, mis kombineeritud hulga metsiku rohelise ning värvikate ja lopsakate lilleõitega, sinna juurde malbe pastelltoonis kangas või heegeldatud pitskardin – ja stiilne pulmakaar võidab kõigi südamed!

Florist: Luigelilled ✓ Pulmahanke pulmategija

 

Fotograaf: Kerli Sosi Photography ✓ Pulmahanke pulmategija

 

Pulmaisa: Hannes Lents ✓ Pulmahanke pulmategija

2. Lihtsus ennekõike

Selle Raudsilla matkakompleksi kõrvale püstitatud pulmakaar võlub oma kerguse ja elegantsusega. Lihtne raam, õhuline kangas ning vaid väike lillekimp üleval nurgas.

Peokoht: Raudsilla Matkakompleks ✓ Pulmahanke pulmategija

3. Kirkad õied

Metsikut loodust meenutav, kuid siiski stiliseeritud erksate ja puhaste värvidega pulmakaar tekitab stiilse kontrasti ümbrusega ja jääb meelde.

 

Fotograaf: Margus Muts ✓ Pulmahanke pulmategija

 

Florist: Pulmalill ✓ Pulmahanke pulmategija

4. Eesriie avane!

Eesriide tüüpi pulmakaar loob armastajatele lava abiellu astumiseks ja ei vaja enamat kui tagasihoidlikku lihtsatest ja mahedavärvilistest lilledest kaunistusi.

Fotograaf: Silver Raidla, florist: GlobeFlower ✓ Pulmahanke pulmategija

 

Peokoht: Kuke Turismitalu ✓ Pulmahanke pulmategija

5. Lainekaar

Mereäärsesse pulma sobib ideaalselt ümar pulmakaar, mis kaunistatud õrna kanga ning lopsakate lilleõitega. Omamoodi pulmakaare moodustab alumisel pildil ka kuivama riputatud kalavõrk!

Florist: Õnnemeistrid ✓ Pulmahanke pulmategija

 

Pulmaisa: Janek Pallase ✓ Pulmahanke pulmategija

6. Klassikaline ja õhuline

Pulmaloori meenutavad kaunistused puidust kaarel on traditsioonilised ja sobivad hästi mistahes stiilis pulma.

Peokoht: Küla Villa ✓ Pulmahanke pulmategija

 

Fotograaf: Margus Muts ✓ Pulmahanke pulmategija

8. Jah-sõna kaskede all

Telgi-stiilis kasetüvedest püstitatud pulmakaar on stiilne ja kodumaine ning kaitseb samas ka väikese vihmasabina või ereda päikese eest.

Florist: Pulmalill / Fotograaf: Heili Mägi ✓ 2x Pulmahanke pulmategija

9. Pulmakaar puuokstel

Pulmakaart võid ka imiteerida, visates puu otsa kauni valge kanga. Selle all antud jah-sõna on niisama kindel kui päris kaare all!

 

Fotograaf: LJStuudio ✓ Pulmahanke pulmategija


Janika on Pulmablogi kaasautor ja Pulmahanke tiimi hinnatud tekstivõlur. Tema eesmärgiks on kokku koguda kasulikke pulmanõuandeid ja meeliülendavat inspiratsiooni ning noorpaaridele soovitab ta eelkõige: „Ärge unustage, et ehkki pulmade korraldamine võib tunduda stressirohke ja väsitav, on see aeg siiski sama ainukordne kui pulmad ise ja jääb kauaks meelde. Leidke oma tee ja usaldage alati sisetunnet!“